Çekmeköy Kurucu Kaymakamını Uğurladı

Gündem


Çekmeköy, ilçenin kurucu Kaymakamı Mehmet Arslan için düzenlenen veda yemeğinde bir araya geldi.

 

2009 yılında ilçe olan Çekmeköy’ün kurucu Kaymakamı Mehmet Arslan, Gebze Kaymakamlığı’na atandı. İlçenin 5 yıllık kuruluş sürecinde faal olarak çalışan, bu süreçte Çekmeköylülerin arasında olmaya özen gösteren Mehmet Arslan için bir veda yemeği düzenlendi.  Çekmeköy Belediyesi tarafından düzenlenen yemeye; Çekmeköy Ak Parti İlçe Başkanı Şahmettin Yüksel, CHP İlçe Başkanı Murat Cirav, MHP İlçe Başkanı Ethem Kurnaz, İstanbul İl Emniyet Müdür Yardımcısı Ekrem Güneyisi, Çekmeköy Garnizon Komutanı Albay Hasan Kaymaz, Çekmeköy İlçe Emniyet Müdürü M. Oğuzhan Kılıç, muhtarlar, STK Temsilcileri, okul müdürleri, cami imamları ve çok sayıda Çekmeköylü katıldı.

Görev süresi boyunca yapıcı çalışmaları, vatandaşa olan yakınlığı ve Çekmeköy için yapılan projelere verdiği destekle Çekmeköy halkının sevgisini kazanan Kaymakam Mehmet Arslan için düzenlenen gecede, duygusal anlar yaşandı. Çekmeköy Belediye Başkanı Ahmet Poyraz ve Siyasi Parti Başkanları yaptıkları konuşmada Kaymakam Arslan’ın kendilerine büyük destek verdiklerinden söz etti.

Kaymakam Mehmet Arslan ise yaptığı konuşmada Çekmeköy’ün ilçe olma aşamasında herkesin kenetlenerek büyük  destek verdiğini , özellikle Çekmeköy Belediye Başkanı Ahmet Poyraz’ın ve Çeksiad üyesi işadamlarının gerek kaymakamlığa, gerek emniyet kuvvetlerine desteğinin büyük olduğunu belirten,  Arslan Çekmeköye emeği geçmiş herkese en içten teşekkürlerini sundu. Yemek sonrası kendisine  verilen plaketleri kabul eden Mehmet Arslan, kendisini ve ailesini kısa sürede benimseyen Çekmeköylülere teşekkür ederek, emekliliğinde Çekmeköy’de yaşamak istediğini söyledi.

 

 

 

 

 
Henüz Yorum Yazılmamış ilk yorumu siz ekleyin!...

Yorum Yaz

Siz de yorum yapın
Adınız
Eposta
Yorumunuz
 
Başa Dön