CHP Çekmeköy Bizim Bölge Gazetesini Ziyaret etti

Siyaset


CHP Çekmeköy İlçe Başkanı Murat Cirav ve İlçe Yönetimi, Bizim Bölge Gazetesi ve Hayat Çekmeköy Dergisi Genel Yayın Yönetmeni Ümit Şener‘i ziyaret etti.

 

Cumhuriyet Halk Partisi Çekmeköy İlçe Başkanı Murat Cirav, İlçe Saymanı ve Basın’dan sorumlu İlçe Başkan Yardımcısı Çiğdem Gür, İlçe başkan Yardımcısı ve İlçe Eğitim Sekreteri Hüseyin Alver ve CHP Çekmeköy İlçe Kadın Kolları Başkanı Fülya Yeşiloğlu, GreenArt Yayın Grubunu ziyaret etti.  Bizim Bölge Gazetesi ve Hayat Çekmeköy Dergisi Genel Yayın Yönetmeni Ümit Şener’i n ev sahipliği yaptığı ziyaret  sohbet ortamında gerçekleşti.  İlçe Başkanı Cirav’a,  Gazete, dergi ve İnternet Haber Portalı, Bizim Bölge haber.com   hakkında bilgiler veren Şener, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek “ Haber için sürekli çeşitli parti ve kuruluşlar ile bir araya geliyoruz. Gazeteciler günü dışında da, bu kurumların bizleri hatırlamaları ve ziyaret etmelerinden büyük memnuniyet duyuyorum” dedi. 

   Çeşitli konularda yapılan sohbet sonrasında , Şener’in sorularına da cevap veren Cirav, İktidar partisinin hizmet etmek zorunda olduğunu söyleyerek, muhalefet partisi olarak vatandaşların iyi hizmet alması için kendilerinin de yapıcı olarak eleştirmek zorunda olduklarını belirtti. Yaklaşan seçimlere iyi hazırlandıklarını da belirten Cirav, Sandık esaslı olarak, mahalle temsilcisi ve yardımcıları ile birlikte 1200 partilinin yoğun bir şekilde,  kapı kapı gezerek vatandaşlarla bir araya geleceğini söyledi. Genel Yayın Yönetmeni Ümit Şener’in  bugüne kadar bazı  partilerde, Başkan yardımcısı, mahalle temsilcisi, olarak seçilen  kişilerin  yarardan çok, kendi partilerine zarar verdiklerini  gördük, görüşüne katıldığını belirten Cirav, Biz bu hataya düşmek istemiyoruz. Başkan yardımcılarım gerçekten partimizi temsil edecek kalitede ve çalışkanlar, onlara çok güveniyorum. Mahalle temsilciliklerimizde partimize yakışır kişilerden oluşacak, mahalle temsilcimiz olmak için bile insanlar yarışa girecek. Seçim yarışında rakibimizin zor ve güçlü olduğunun bilincinde, güçlü bir örgüt, güçlü bir yönetim ve güçlü mahalle temsilcilikleri ile geliyoruz dedi. 

 
Henüz Yorum Yazılmamış ilk yorumu siz ekleyin!...

Yorum Yaz

Siz de yorum yapın
Adınız
Eposta
Yorumunuz
 
Başa Dön