sol-1
sağ-1
İstanbul
DOLAR14.7975
EURO15.8183
ALTIN905.83

Fatih Sırmacı Yoğun Mesaisine Devam Ediyor

 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
Fatih Sırmacı Yoğun Mesaisine Devam Ediyor
Abone ol
31 Mart 2024 yerel seçimleri öncesinde AK Parti'den aday adaylığı başvurusu yapan mevcut Çekmeköy Belediye Başkan Yardımcısı ve AK Parti Grup Başkanvekili Fatih Sırmacı, ilçede gezilmedik sokak, sıkılmadık el bırakmıyor.

                Siyasi parti temsilcilikleri, sivil toplum kuruluşları, mahalle muhtarları, kanaat önderleri, iş adamları ve iş yerlerini ziyaret eden Fatih Sırmacı, hane ve esnaf ziyaretlerinde ise vatandaşlarla buluşuyor.

Cumhur İttifakı Paydaşları ile istişare

                2023 Genel seçimlerinde milletvekilliği ve Cumhurbaşkanlığı seçimlerinde yaptıkları çalışmalarla hem Çekmeköy'de hem de ülkeden büyük bir zaferle çıkan Cumhur İttifakı paydaşlarını ziyaret eden AK Parti ÇekmeköyBelediye Başkan Aday Adayı Fatih Sırmacı, Milliyetçi Hareket Partisi İlçe Başkanı Tahsin İnce'yi ve Büyük Birlik Partisi İlçe Başkanı Murat Arslan'ı ziyaret ederek istişareler gerçekleştirdi. Ziyaretlerde aday adaylığı süreci ve seçim süreci üzerine istişareler gerçekleştiren Sırmacı, Cumhur İttifakı adayının bu seçimde de Çekmeköy'de ipi göğüsleyeceğini ve ilçe halkına hizmet edeceğini belirtti.

Ahde vefa örneği

                 Sahada hummalı çalışmaları ve ziyaretlerini sürdüren Fatih Sırmacı, İlçenin sevilen simaları ve kanaat önderlerinden olan Mustafa Ceylan, Kadir Yüzbaşıoğlu, Cahit Sarıçiçek ve Abdullah Tanrıverdi'yi, AK Parti Çekmeköy Belde kurucularından Ahmet Lapacı'yı, AK Parti Çekmeköy Kurucu İlçe Yönetim Kurulu Üyesi Hayrettin Şirin'i, AK Parti Çekmeköy Belde Başkanlarından Metin Öztürk'ü ve AK Parti Taşdelen Belde kurucularından Erol Şenlik'i ziyaret etti. AK Parti Taşdelen Kurucu Belde Başkanı rahmetli Sait Yurttapan'ın oğlu Gökhan Yurttapan'ı ve ailesini de ziyaret eden Fatih Sırmacı, " İlçemizin geçmişinde kuruluşunda emeği olan, yaptıkları ve yapacaklarıyla her alanda tecrübelerinden faydalandığımız kıymetli büyüklerimizi ziyaret edip adaylık sürecimizi değerlendirdik. İlçemizde emeği olan ve ebediyete uğurladığımız emektarlarımızın ailelerini de ziyaret edip hayır dualarını aldık. Tecrübelerinden istifade ettiğimiz kıymetli büyüklerimize yaklaşımları ve önerileri için teşekkür ediyorum" dedi.

21 Mahalle Muhtarıyla buluştu

                  Mevcutta da Çekmeköy’de bir uyum içinde çalıştığımız 21 mahallemizin muhtarları yerel yönetimde yaptıkları çalışmalarla belediyeler ve halk arasında zaman zaman köprü olmanın ötesinde hizmetlerin şekillenmesinde büyük önem taşıyorlar diyen Fatih Sırmacı; Muhtarlarımızla Koordineli çalışarak Çekmeköy’ümüzün marka değerini hep birlikte artıracağız. Bugün samimiyetle ilerleyen bu dayanışmamız inşallah devam edecek ve ilçemize hep birlikte hizmet edeceğiz, “ dedi. Belediye Başkan Aday Adayı Fatih Sırmacı ayrıca Sultançiftliği mahallesi önceki dönem muhtarı Erdem Ağırkaya’yı da ziyaret etti.

Hemşehri Dernekleri ve Sivil Toplum Kuruluşları ziyaret ediliyor

                Yoğun mesaisi esnasında yaptığı ziyaretlere hemşehri dernekleri ve sivil toplum kuruluşlarını da ekleyen Fatih Sırmacı; dernekleri ziyaret ederek şehrin nabzını tutuyor. Toplumun tüm kesimlerinin görüşlerini dinleyerek, ortak çözüm yolları bulmaya ve yol haritası çizmeye odaklanan Sırmacı, "Hep birlikte daha güçlü, daha katılımcı bir şehir için çalışmaya devam edeceğiz. Sivil Toplum Kuruluşları ile iş birliği içinde, toplumun ortak sorunlarına çözüm odaklı projeler geliştirmeyi amaçlıyoruz" dedi.

                   Sırmacı kısa bir süre içinde; Tokatlılar, Karslılar, Sinoplular, Artvinliler derneklerini ve büyük bir gençlik ve bilim hareketi olan Tügva Çekmeköy'üde ziyaret etti. İlçede bulunan tüm hemşehridernekleri ve sivil toplum kuruluşlarını ziyaret etmeye devam eden Sırmacı, esnaf ve hane ziyaretlerini de sürdürüyor.

Anahtar Kelimeler:
 • 0
  SEVDİM
 • 0
  ALKIŞ
 • 0
  KOMİK
 • 0
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 0
  KIZGIN
Filmde Koltuklar Gazze’de Katledilen Çocuklar İçin AyrıldıÖnceki Haber

Filmde Koltuklar Gazze’de Katledilen Çoc...

Şahmettin Yüksel İBB Meclisinde Gazze’de Yaşanan Katliama İsyan EttiSonraki Haber

Şahmettin Yüksel İBB Meclisinde Gazze’de...

den-kızıl göl manzara

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!

Ana Sayfa
Web TV
Foto Galeri
Yazarlar