sol-1
sağ-1
İstanbul
DOLAR14.7975
EURO15.8183
ALTIN905.83

Başkan Orhan Çerkez’den Çeksiad’a Ziyaret

 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
Başkan Orhan Çerkez’den Çeksiad’a Ziyaret
Abone ol
Çekmeköy Belediye Başkanı Orhan Çerkez, stratejik dış paydaş ziyaretleri kapsamında Çekmeköy Sanayici ve İş Adamları Derneği’ni (ÇEKSİAD) ziyaret etti. Yapılan ziyarette; Çekmeköy’de yapılabilecek yatırımlar ve çalışmalar hakkında fikir alışverişinde bulunuldu.

                Çekmeköy’e yapılacak hizmetlerde kamu kurum ve kuruluşlarının yanı sıra ilçede faaliyet gösteren sivil toplum kuruluşları ile de sürekli istişarelerde bulunan başkan Çerkez, stratejik dış paydaş ziyaretleri kapsamında Çekmeköy Sanayiciler ve İş Adamları Derneği’ni (ÇEKSİAD) ziyaret etti. İlçedeki stratejik planlar ve genel konular üzerinde durulduğu ziyarete; Çekmeköy Belediye Başkanı Orhan Çerkez, ÇEKSİAD Başkanı Erdal Albayrak, meclis üyeleri ile yönetim kurulu ve üyeleri katıldı.  Ziyarette Çekmeköy’de kazandırılabilecek yeni yatırımlar ve çalışmalar görüşüldü.

               Kamu ve STK işbirliği çerçevesinde yapılan toplantıda Çekmeköy’de; kadınlara özel iş imkânları, afet konusu, çevre, imar durumu, trafik, gürültü, çevre kirliliği, havza yönetim planları,  elektrikli araçlar, kaldırım işgalleri, yaz spor okulları, altyapı, deprem toplanma alanları ve kentsel dönüşüm gibi ortak konular hakkında bilgi alışverişi yapıldı.

Ülkenin Temel Taşı Sanayidir

               Sanayinin önemine dikkat çeken Çekmeköy Belediye Başkanı Orhan Çerkez, ‘‘Doğruları yapmak, doğru projeleri üretmek önemlidir. Bilgi ve tecrübeleriniz ile yönetimimize katkı yapmanızı bekliyoruz. Bilgi ve tecrübeler bir değerdir. Bu değerler hep beraber çalışmamız ile vatandaşa hizmet olarak dönecektir. İlçede beraber yaşıyoruz, ortak noktada buluşup hep beraber bilgi ve birikimimizi Çekmeköy halkı için gece gündüz harmanlamalıyız. Sivil toplum kuruluşları bizim için önemlidir. STK’larda da kar amacı değil, halka hizmet vardır. İnsana saygı her şeyden önce gelir. Çekmeköy’de beraber yaşayacağız. Kamusal alanlarda beraber bir aradayız. Önemli olan adaletli, sistemli, kanuni, nizami olarak ilçe için çalışmaktır. Sizin görüşlerinizi almaya geldik. İstişare bizim için değerlidir” dedi.

 

Anahtar Kelimeler:
 • 0
  SEVDİM
 • 0
  ALKIŞ
 • 0
  KOMİK
 • 0
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 0
  KIZGIN
EURO 2024'te Muhteşem GeceÖnceki Haber

EURO 2024'te Muhteşem Gece

Çekmeköy’de Kiraz Festivali CoşkusuSonraki Haber

Çekmeköy’de Kiraz Festivali Coşkusu

den-kızıl göl manzara

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!

Ana Sayfa
Web TV
Foto Galeri
Yazarlar