02-02-2018 Spor

İstanbul’da Salsa Dans 2. Etap Yarışmaları Yapıldı

2017-2018 Sezonu SSD (Salsa) Kulüplerarası Dans Ligi 2.Etabı Tamamlandı

İstanbul’da Salsa Dans 2. Etap Yarışmaları Yapıldı

Türkiye Dans Sporları Federasyonu’nun düzenlediği  2017-2018 faaliyet sezonu programında yer alan Sportif Salsa Dansları Kulüplerarası Dans Ligi 2.Etap ON1/ON2 Yarışması ve Sportif Salsa Bireysel Parlama (Shıne) Yarışmaları ve  S.S.D (SALSA) KOREOGRAFİ GRUP (EŞLİ) DANSLAR Yarışmaları İstanbul Ataşehir Silence Otel’de gerçekleşti. Yarışmaya Türkiye’nin bir çok yerinden çok sayıda kulüp ve  yarışmacı katıldı.

          Sabah başlayan yarışmalar gece yarısına doğru tamamlandı. Ödülleri Türkiye Dans Sporları Federasyonu Başkanı Tolga Han Çinkitaş ve Yönetim kurulu üyeleri takdim etti.

           Yarışmada dereceye Giren sporcular

2017-2018 SSD (Salsa) Kulüplerarası Dans Ligi 2. Etap   1.Bölüm

Social Senior Z Latin (Solo Erkek Büyükler)

  1. Serdar Yolcu   2. Bora Güldemir     3. Engin kayıkçı

Social Youth Z  Latin  (Solo Erkek Gençler)

  1. Batuhan Enes Katılmış      2. Burak Kaplan      3. Melik Bal

TDFS Juvenile  II  Open Latin   (Solo Erkek Minikler)

  1. Batuhan Dere       2. Ege Şen       3. Emirhan Efe

Social Juniors I  Z  Latin  (Solo Erkek Yıldızlar 1)

  1. Yiğit Alp Işındere      2. Onur Turan      3. Ozan Ateş Teker

Social  Juniors II  Z  Latin   (Solo Erkek Yıldızlar 2)

  1. Emre Şen    2. Yağız Avcıoğlu    3. Çağıl Koç

Social Senior Z  Latin  (Solo Kadın Büyükler)

  1. Ulaş Samur Yelken     2. Melahat Ünal    3. Nilgün Özdemir

Social  Youth  Z  Latin   (Solo Kadın Genç)

  1. Buse Naz Özarar     2. Elfim Doğa Yıldız     3. Öykü Arun

Social Juvenile ı  Z Latin  (Solo Kadın Minikler-1)

  1. Eylül Akan        2.  Ezo Ertemiz       3. Cansu Sarıoğlu

Social Juvenile II  Z  Latin (Solo Kadın Minikler-2)

  1. Şevval Sude Dere    2. Alina  Turcan    3. Zeynep Ela Tatlı

Social  Juniors I  Z  Latin  (Solo Kadın Yıldızlar-1)

  1. İlkim Tunalı     2. Irmak Fırat    3. Hamide Sıla Kaya

Social Juniors II  Z  Latin  (Solo kadın Yıldızlar-2)

  1. Asya Başkan    2. Filiz Birol      3. Lara Sözer

2017-2018 SSD (Salsa) Kulüplerarası Dans Ligi 2. Etap   2.Bölüm

TDFS   Senior Open Standart  (Büyükler ON  1 )

1.Bora Güldemir- Harika Tuncer    2. Artuğ Sezer- Latife Kozan   3. Ahmet Egemen Erbil- Dilek Erbil

TDFS   Senior Open Latin   (Büyükler ON 2)

1.Bora Güldemir- Harika Tuncer    2.Zereriya demirtaş- Gülşah Kırıkçılar 3.Osman Nemli- Melahat Ünal

TDFS   Youth B Standart  (Gençler B ON 1)

1.Melik Bal- Başak Arslan   2. Furkan Fehmi Karaca- Rumeysa Gökçe 3.Emircan Bubus- Nursen Kafadar

TDFS  Youth  C Standart  (Gençler C  ON-1)

1.B. Enes Katılmış- G. Ece İmamoğlu  2. E.Emir Hacan- Melisa Kıvrak  3.Berkay Karakaya- Esra Elibol

TDFS   Youth  C  Latin   ( Gençler  C  ON-2)

1.Mertcan Çakar- Aleyna Yüce    2.  Mert Karabalık- Sıla Göl    3. Mete Selvi- Aylin Yıldız

TDFS   Juvenile I D Standart (Minikler I D ON-1)

1.Kayra Çetin- Cemre Işındere    2. Yiğit Şıpka- Ela Şıpka    3. Kaan Alaaddinoğlu- Yağmur Aşan

TDFS  Juvenile II C Standart ( Minikler 2 C ON-1)

1.Ege Şen- Alina Turcan  2. Batuhan Dere- Şevval Sude Dere  3. Emirhan Efe- Zeynep Ela Tatlı

TDFS  Juvenile II C Latin  ( Minikler 2 C ON-2)

1.Evren Rıfat Balta- Duru Muci   2.Deniz Tuncer- ÖzGe Gürel   3. Yağız Çalışkan- Gül Arslan

TDFS  Adults  A Standart  (Yetişkinler A ON-1)

1.Ferhat Çakar- Pınar Hepbenli  2.Ege Özcan- Zehra Dikmen   3. Gökay Çalışkan- Aşkım Dilara Ervan

TDFS  Adults A  Latin  (Yetişkinler A ON-2)

1.Metehan Güneş- Tuğba Üte   2. Emek Yeter- Büşra Yeter   3.A. Raşit Beyler- Büşra Yaşlı

 TDFS  Adults B Standart (Yetişkinler B ON-1)

1.C. Kağan Hakan- Güler Ezgi Özel   2.O.Girgin İlkan- Özlem Turhan  3.Sercan Kılıç- Sırma Keskingözler

TDFS  Adults B Latin  (Yetişkinler B ON-2 )

1.Murat Duman- Sema Çakır   2.O.Murat Kavak- Merve Karakuş  3.Baransel Zorlu- İrem Ersoy

TDFS  Adults C Standart (Yetişkinler C ON-1)

1.Osman Yası- M.Cemre Bal  2.O.Kaan Çoğalgil- Burcu Doğrusöz  3.Şahin Şimşek- Gizem Akyol

TDFS  Adults  C Latin  (Yetişkinler C ON-2 )

1.Mert Akbulut- Sena Öztürk   2. O.Kaan Çoğalgil- Burcu Doğrusöz   3. Burak Sancar- Hazal Ergen

TDFS  Adults D Standart (Yetişkinler D ON-1 )

1.Sıtkı Doğan- B.Senem Sayhan   2. Efecan Çınar- Cım Karac   3. Onur Yılmaz- Buse Yıldız

TDFS  Adults  D Latin  (Yetişkinler D ON-2 )

1.Sıtkı Doğan- B.Senem Sayhan   2. Kaya Özbalcı- Deniz Evcil   3. Emre Dolaner- Yeşim Sencan

TDFS  Juniors  I C Standart (Yıldızlar IC ON-1 )

1.Y.Alp Işındere- Dilay Çetin   2. Onur Turan- Defne Demir   3. C. Fırat Taşkıran- İlkim Tunalı

TDFS  Juniors I C Latin ( Yıldızlar 1C ON-2 )

1.Y. Alp Işındere- Dilay Çetin  2. Can Gökçe- Yağmur Nural   3. H. Tanay Salim- İclal Cebeci

TDFS  Juniors II C  Standart ( Yıldızlar 2C ON-1)

1.Yağız Avcıoğlu- Serena Cıucci   2. M.Ege Özuğurlu- Damla Akpınar  3. Çağıl Koç- Deniz Neşeli

TDFS  Juniors  II C Latin  (Yıldızlar 2C ON-2 )

1.Çağıl Koç- Deniz Neşeli   2. E. Tufan Dalkılıç- Y. Zeren Okatan

Social  Adults  Z Latin (Solo Erkek Yetişkin )

1.Emek Yeter  2. Mustafa Tura   3. Okan Korkmaz

Social  Adults  Z  Latin  (Solo Kadın Yetişkin )

1.Nursel Can   2. Yağmur Uysak   3. Büşra Yeter

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ümit ŞENER

 

 


Bu haber 209 defa okunmuştur.

özen sanat Haber Detay Altı 468x60
HABERE YORUM YAZIN

DİĞER Spor HABERLERİ
Tüm Detaylar En Alt - 468x60
CLK- Detay Sağ 1 - 300x250
Köşe Yazarları
Çok Okunan Haberler
ÜMRANİYE RAMAZAN2 Detay Sağ 2 - 310x310
Emniyet1 Detay Sağ 3 - 300x250